Durham Industries metalinės muzikos automato ir patefono miniatiūros 2 vnt. komplektas.
Durham Industries metalinės muzikos automato ir patefono miniatiūros 2 vnt. komplektas
| Būklė | Restauruotinas |
|---|---|
| Šalis | China |
| Medžiaga | Metalas |
| Metai | 1980 |
| Žaislo rūšis | Figūrėlės |
| Papildoma informacija | Abiejų figūrėlių paviršiai pabraižyti, yra dažų pažeidimų. |
| Produktą sudaro | 1 vnt. patefonas 5,5x6,5x2 cm, 1 vnt. muzikos automatas 3x5x8 cm. |
| Išmatavimai | 5,5 × 6,5 × 8 cm |
| Svoris | 0,226 kg |
Prekes pristatome į visus Lietuvos miestus
10,00 € 8,00 €
Liko 1
HK1433
Taip pat - jeigu norite gauti papildomų Jūsų užsakomos prekės nuotraukų bei pageidaujate, kad sąskaitą Jums atsiųstų mūsų vadybininkas,
Dėl nurodytų klausimų užpildykite žemiau esančią formą.



































