Vinilo plokštelė Giuseppe Verdi – Rigoletto – Ein Querschnitt
Giuseppe Verdi – Rigoletto – Ein Querschnitt
| Atlikėjas | Giuseppe Verdi |
|---|---|
| Albumas | Rigoletto - Ein Querschnitt |
| Leidimo metai | 1900 |
| Leidėjas | Electrola |
| Plokštelės kodas | WBLP 503 |
| Šalis | Germany |
| Plokštelės stovis | G+ |
| Viršelio stovis | G+ |
| Žanras | CLASSIC (classical) |
| Stilius | Opera, operetta |
| Formatas | 10" |
| Laikmena | Vinyl |
| Stovis | Naudota |
| Išmatavimai | 34 × 34 × 3 cm |
| Svoris | 0,5 kg |
Prekes pristatome į visus Lietuvos miestus
4,00 € 3,20 €
Liko 1
ALP21271C
Taip pat - jeigu norite gauti papildomų Jūsų užsakomos prekės nuotraukų bei pageidaujate, kad sąskaitą Jums atsiųstų mūsų vadybininkas,
Dėl nurodytų klausimų užpildykite žemiau esančią formą.












