P.S. Flexi Disc
Unknown Artist – 120 All Time Hits
| Atlikėjas | Unknown Artist |
|---|---|
| Albumas | 120 All Time Hits |
| Leidimo metai | 1900 |
| Leidėjas | God Music |
| Plokštelės kodas | SFI 448 |
| Šalis | Danemark |
| Plokštelės stovis | VG |
| Viršelio stovis | No Cover |
| Žanras | ROCK |
| Stilius | Rock |
| Formatas | 7" |
| Stovis | Naudota |
| Laikmena | Vinyl |
| Išmatavimai | 34 × 34 × 3 cm |
| Svoris | 0,5 kg |
Prekes pristatome į visus Lietuvos miestus
3,00 € 2,55 €
Liko 1
ALP1200
Taip pat - jeigu norite gauti papildomų Jūsų užsakomos prekės nuotraukų bei pageidaujate, kad sąskaitą Jums atsiųstų mūsų vadybininkas,
Dėl nurodytų klausimų užpildykite žemiau esančią formą.

















