Atlikėjas: Trance Dance
Albumas: Push
Leidimo metai: 1989
Leidėjas: CBS
Plokštelės kodas: CBS 654668 7
Parduotuvės kodas: ALP1272
Šalis: Sweden
Formatas: 7″
Plokštelės stovis (plokštelė/viršelis): NM/VG+
Kaina: 4 €
| Atlikėjas | Trance Dance |
|---|---|
| Albumas | Push |
| Leidimo metai | 1989 |
| Leidėjas | CBS |
| Plokštelės kodas | CBS 654668 7 |
| Šalis | Sweden |
| Plokštelės stovis | NM |
| Viršelio stovis | VG+ |
| Žanras | POP |
| Stilius | Pop |
| Formatas | 7" |
| Laikmena | Vinyl |
| Išmatavimai | 34 × 34 × 3 cm |
| Svoris | 0,5 kg |
Prekes pristatome į visus Lietuvos miestus
4,00 €
Liko 1
ALP1272
Taip pat - jeigu norite gauti papildomų Jūsų užsakomos prekės nuotraukų bei pageidaujate, kad sąskaitą Jums atsiųstų mūsų vadybininkas,
Dėl nurodytų klausimų užpildykite žemiau esančią formą.