Atlikėjas: The Passage
Albumas: XOYO
Leidimo metai: 1982
Leidėjas: Cherry Red
Plokštelės kodas: Cherry 35
Parduotuvės kodas: ALP1093
Šalis: Scandinavia
Formatas: 7″
Plokštelės stovis (plokštelė/viršelis): NM/VG+
Kaina: 11 €
| Atlikėjas | Passage, The |
|---|---|
| Albumas | XOYO |
| Leidimo metai | 1982 |
| Leidėjas | Cherry Red |
| Plokštelės kodas | Cherry 35 |
| Šalis | Scandinavia |
| Plokštelės stovis | NM |
| Viršelio stovis | VG+ |
| Žanras | POP |
| Stilius | Pop |
| Formatas | 7" |
| Stovis | Naudota |
| Laikmena | Vinyl |
| Išmatavimai | 34 × 34 × 3 cm |
| Svoris | 0,5 kg |
Prekes pristatome į visus Lietuvos miestus
11,00 € 8,80 €
Liko 1
ALP1093
Taip pat - jeigu norite gauti papildomų Jūsų užsakomos prekės nuotraukų bei pageidaujate, kad sąskaitą Jums atsiųstų mūsų vadybininkas,
Dėl nurodytų klausimų užpildykite žemiau esančią formą.