Atlikėjas: Milk And Honey
Albumas: Halleluya
Leidimo metai: 1979
Leidėjas: Polydor
Plokštelės kodas: 2001 870
Parduotuvės kodas: ALP1094
Šalis: Germany
Formatas: 7″
Plokštelės stovis (plokštelė/viršelis): NM/VG
Kaina: 5 €
| Atlikėjas | Milk And Honey |
|---|---|
| Albumas | Halleluya |
| Leidimo metai | 1979 |
| Leidėjas | Polydor |
| Plokštelės kodas | 2001 870 |
| Šalis | Germany |
| Plokštelės stovis | NM |
| Viršelio stovis | VG |
| Žanras | POP |
| Stilius | Pop |
| Formatas | 7" |
| Stovis | Naudota |
| Laikmena | Vinyl |
| Išmatavimai | 34 × 34 × 3 cm |
| Svoris | 0,5 kg |
Prekes pristatome į visus Lietuvos miestus
5,00 €
Liko 1
ALP1094
Taip pat - jeigu norite gauti papildomų Jūsų užsakomos prekės nuotraukų bei pageidaujate, kad sąskaitą Jums atsiųstų mūsų vadybininkas,
Dėl nurodytų klausimų užpildykite žemiau esančią formą.