Atlikėjas: Joe Fagin
Albumas: That’s Living Alright
Leidimo metai: 1984
Leidėjas: Mariann International
Plokštelės kodas: MIS 2401
Parduotuvės kodas: ALP1138
Šalis: Scandinavia
Formatas: 7″
Plokštelės stovis (plokštelė/viršelis): NM/VG
Kaina: 5 €
| Atlikėjas | Joe Fagin |
|---|---|
| Albumas | That's Living Alright |
| Leidimo metai | 1984 |
| Leidėjas | Mariann International |
| Plokštelės kodas | MIS 2401 |
| Šalis | Scandinavia |
| Plokštelės stovis | NM |
| Viršelio stovis | VG |
| Žanras | ROCK |
| Stilius | Rock |
| Formatas | 7" |
| Laikmena | Vinyl |
| Išmatavimai | 34 × 34 × 3 cm |
| Svoris | 0,5 kg |
Prekes pristatome į visus Lietuvos miestus
5,00 € 4,25 €
Liko 1
ALP1138
Taip pat - jeigu norite gauti papildomų Jūsų užsakomos prekės nuotraukų bei pageidaujate, kad sąskaitą Jums atsiųstų mūsų vadybininkas,
Dėl nurodytų klausimų užpildykite žemiau esančią formą.