George Shearing Quintet – I’ll Remember April
George Shearing Quintet – I’ll Remember April
| Atlikėjas | George Shearing Quintet |
|---|---|
| Albumas | I'll Remember April |
| Leidimo metai | 1900 |
| Leidėjas | MGM Records |
| Plokštelės kodas | MGM-SP-1006 |
| Šalis | UK |
| Plokštelės stovis | VG |
| Viršelio stovis | Not original cover |
| Žanras | JAZZ |
| Stilius | Jazz, swing |
| Formatas | 7" |
| Laikmena | Vinyl |
| Stovis | Naudota |
| Išmatavimai | 34 × 34 × 3 cm |
| Svoris | 0,5 kg |
Prekes pristatome į visus Lietuvos miestus
3,00 €
Liko 1
ALP3182
Taip pat - jeigu norite gauti papildomų Jūsų užsakomos prekės nuotraukų bei pageidaujate, kad sąskaitą Jums atsiųstų mūsų vadybininkas,
Dėl nurodytų klausimų užpildykite žemiau esančią formą.


















