Eddie Condon And His All-Star Dixieland Band – 1958 – Confidentially… It’s Condon
Eddie Condon And His All-Star Dixieland Band – 1958 – Confidentially… It’s Condon
| Atlikėjas | Eddie Condon And His All-Star Dixieland Band |
|---|---|
| Albumas | Confidentially... It's Condon |
| Leidimo metai | 1958 |
| Leidėjas | Design Records |
| Plokštelės kodas | DEP 4017 |
| Šalis | US |
| Plokštelės stovis | G+ |
| Viršelio stovis | VG+ |
| Žanras | JAZZ |
| Stilius | Jazz, swing |
| Formatas | 7" |
| Laikmena | Vinyl |
| Stovis | Naudota |
| Išmatavimai | 34 × 34 × 3 cm |
| Svoris | 0,5 kg |
Prekes pristatome į visus Lietuvos miestus
3,00 €
Liko 1
ALP3115
Taip pat - jeigu norite gauti papildomų Jūsų užsakomos prekės nuotraukų bei pageidaujate, kad sąskaitą Jums atsiųstų mūsų vadybininkas,
Dėl nurodytų klausimų užpildykite žemiau esančią formą.


















