Duke Ellington – 1954 – The Duke Plays Ellington – Part 1
Duke Ellington – 1954 – The Duke Plays Ellington – Part 1
| Atlikėjas | Duke Ellington |
|---|---|
| Albumas | The Duke Plays Ellington - Part 1 |
| Leidimo metai | 1954 |
| Leidėjas | Capitol Records |
| Plokštelės kodas | EAP 1-477 |
| Šalis | Germany |
| Plokštelės stovis | VG |
| Viršelio stovis | VG+ |
| Žanras | JAZZ |
| Stilius | Jazz, swing |
| Formatas | 7" |
| Laikmena | Vinyl |
| Stovis | Naudota |
| Išmatavimai | 34 × 34 × 3 cm |
| Svoris | 0,5 kg |
Prekes pristatome į visus Lietuvos miestus
15,00 €
Liko 1
ALP3103
Taip pat - jeigu norite gauti papildomų Jūsų užsakomos prekės nuotraukų bei pageidaujate, kad sąskaitą Jums atsiųstų mūsų vadybininkas,
Dėl nurodytų klausimų užpildykite žemiau esančią formą.


















