Atlikėjas: Debbie Harry
Albumas: Backfired
Leidimo metai: 1981
Leidėjas: Chrysalis
Plokštelės kodas: 103 335 -100
Parduotuvės kodas: ALP0585
Šalis: Germany
Formatas: 7″
Plokštelės stovis (plokštelė/viršelis): NM/VG+
Kaina: 5 €
| Atlikėjas | Debbie Harry |
|---|---|
| Albumas | Backfired |
| Leidimo metai | 1981 |
| Leidėjas | Chrysalis |
| Plokštelės kodas | 103 335 -100 |
| Šalis | Germany |
| Plokštelės stovis | NM |
| Viršelio stovis | VG+ |
| Žanras | ROCK |
| Stilius | Rock |
| Formatas | 7" |
| Laikmena | Vinyl |
| Išmatavimai | 34 × 34 × 3 cm |
| Svoris | 0,5 kg |
Prekes pristatome į visus Lietuvos miestus
5,00 € 4,25 €
Liko 1
ALP0585
Taip pat - jeigu norite gauti papildomų Jūsų užsakomos prekės nuotraukų bei pageidaujate, kad sąskaitą Jums atsiųstų mūsų vadybininkas,
Dėl nurodytų klausimų užpildykite žemiau esančią formą.