Atlikėjas: Dead Or Alive
Albumas: In Too Deep
Leidimo metai: 1985
Leidėjas: Epic
Plokštelės kodas: EPCA 6360
Parduotuvės kodas: ALP0552
Šalis: Europe
Formatas: 7″
Plokštelės stovis (plokštelė/viršelis): NM/VG+
Kaina: 5 €
| Atlikėjas | Dead Or Alive |
|---|---|
| Albumas | In Too Deep |
| Leidimo metai | 1985 |
| Leidėjas | Epic |
| Plokštelės kodas | EPCA 6360 |
| Šalis | Europe |
| Plokštelės stovis | NM |
| Viršelio stovis | VG+ |
| Žanras | POP |
| Stilius | Pop |
| Formatas | 7" |
| Laikmena | Vinyl |
| Išmatavimai | 34 × 34 × 3 cm |
| Svoris | 0,5 kg |
Prekes pristatome į visus Lietuvos miestus
5,00 € 4,25 €
Liko 1
ALP0552
Taip pat - jeigu norite gauti papildomų Jūsų užsakomos prekės nuotraukų bei pageidaujate, kad sąskaitą Jums atsiųstų mūsų vadybininkas,
Dėl nurodytų klausimų užpildykite žemiau esančią formą.