Vinilo plokštelė Bryan Ferry – 1976 – Let’s Stick Together
Bryan Ferry – 1976 – Let’s Stick Together
| Atlikėjas | Bryan Ferry |
|---|---|
| Albumas | Let's Stick Together |
| Leidimo metai | 1976 |
| Leidėjas | Island Records |
| Plokštelės kodas | WIP 6307 |
| Šalis | UK |
| Plokštelės stovis | VG |
| Viršelio stovis | No Cover |
| Žanras | ROCK |
| Stilius | Rock |
| Formatas | 7" |
| Laikmena | Vinyl |
| Stovis | Naudota |
| Išmatavimai | 34 × 34 × 3 cm |
| Svoris | 0,5 kg |
Prekes pristatome į visus Lietuvos miestus
4,00 €
Liko 1
ALP13377R
Taip pat - jeigu norite gauti papildomų Jūsų užsakomos prekės nuotraukų bei pageidaujate, kad sąskaitą Jums atsiųstų mūsų vadybininkas,
Dėl nurodytų klausimų užpildykite žemiau esančią formą.












