Vinilo plokštelė Zangeres Zonder Naam – 1981 – Bijna 2000 Jaar Geleden
Zangeres Zonder Naam – 1981 – Bijna 2000 Jaar Geleden
| Atlikėjas | Zangeres Zonder Naam |
|---|---|
| Albumas | Bijna 2000 Jaar Geleden |
| Leidimo metai | 1981 |
| Leidėjas | EMI |
| Plokštelės kodas | 1A 064 - 26596 |
| Šalis | Netherlands |
| Plokštelės stovis | VG+ |
| Viršelio stovis | VG |
| Žanras | POP |
| Stilius | Pop |
| Formatas | LP |
| Laikmena | Vinyl |
| Stovis | Naudota |
| Išmatavimai | 34 × 34 × 3 cm |
| Svoris | 0,5 kg |
Prekes pristatome į visus Lietuvos miestus
5,00 € 4,25 €
Liko 1
ALP22009P
Taip pat - jeigu norite gauti papildomų Jūsų užsakomos prekės nuotraukų bei pageidaujate, kad sąskaitą Jums atsiųstų mūsų vadybininkas,
Dėl nurodytų klausimų užpildykite žemiau esančią formą.













