Vinilo plokštelė Various – 1981 – 16 Rock ‘N’ Roll Hits
Various – 1981 – 16 Rock ‘N’ Roll Hits
| Atlikėjas | Various |
|---|---|
| Albumas | 16 Rock 'N' Roll Hits |
| Leidimo metai | 1981 |
| Leidėjas | Music For Pleasure |
| Plokštelės kodas | 1A 022-58172 |
| Šalis | Europe |
| Plokštelės stovis | VG |
| Viršelio stovis | VG+ |
| Žanras | ROCK |
| Stilius | Rock'n'roll |
| Formatas | LP |
| Laikmena | Vinyl |
| Stovis | Naudota |
| Išmatavimai | 34 × 34 × 3 cm |
| Svoris | 0,5 kg |
Prekes pristatome į visus Lietuvos miestus
6,00 €
Liko 1
ALP22933R
Taip pat - jeigu norite gauti papildomų Jūsų užsakomos prekės nuotraukų bei pageidaujate, kad sąskaitą Jums atsiųstų mūsų vadybininkas,
Dėl nurodytų klausimų užpildykite žemiau esančią formą.












