Vinilo plokštelė Tina Turner – 1985 – One Of The Living (Special Club Mix)
Tina Turner – 1985 – One Of The Living (Special Club Mix) [Maxi]
| Atlikėjas | Tina Turner |
|---|---|
| Albumas | One Of The Living (Special Club Mix) |
| Leidimo metai | 1985 |
| Leidėjas | Capitol Records |
| Plokštelės kodas | 1A K060-20 0842 6 |
| Šalis | Europe |
| Plokštelės stovis | VG+ |
| Viršelio stovis | VG+ |
| Žanras | ROCK |
| Stilius | Rock |
| Formatas | Maxi |
| Laikmena | Vinyl |
| Stovis | Naudota |
| Išmatavimai | 34 × 34 × 3 cm |
| Svoris | 0,5 kg |
Prekes pristatome į visus Lietuvos miestus
8,00 € 6,80 €
Liko 1
ALP15702R
Taip pat - jeigu norite gauti papildomų Jūsų užsakomos prekės nuotraukų bei pageidaujate, kad sąskaitą Jums atsiųstų mūsų vadybininkas,
Dėl nurodytų klausimų užpildykite žemiau esančią formą.

![ALP15702R_1740487476 Tina Turner – 1985 – One Of The Living (Special Club Mix) [Maxi]](https://antiknews.lt/wp-content/uploads/2025/02/ALP15702R_1740487476.jpeg)










