Vinilinė plokštelė Sandra – 1986 – Hi! Hi! Hi! (Extended 12″)
Sandra – 1986 – Hi! Hi! Hi! (Extended 12″) [Maxi]
| Atlikėjas | Sandra |
|---|---|
| Albumas | Hi! Hi! Hi! (Extended 12") |
| Leidimo metai | 1986 |
| Leidėjas | Virgin |
| Plokštelės kodas | 608 495-213 |
| Šalis | Europe |
| Plokštelės stovis | VG+ |
| Viršelio stovis | VG+ |
| Formatas | Maxi |
| Laikmena | Vinyl |
| Stovis | Naudota |
| Išmatavimai | 34 × 34 × 3 cm |
| Svoris | 0,5 kg |
Prekes pristatome į visus Lietuvos miestus
14,00 €
Liko 1
ALP9980P
Taip pat - jeigu norite gauti papildomų Jūsų užsakomos prekės nuotraukų bei pageidaujate, kad sąskaitą Jums atsiųstų mūsų vadybininkas,
Dėl nurodytų klausimų užpildykite žemiau esančią formą.













