Vinilo plokštelė Master’s Call – 2023 – A Journey For The Damned
Master’s Call – 2023 – A Journey For The Damned
| Atlikėjas | Master's Call, Master's Call |
|---|---|
| Albumas | A Journey For The Damned |
| Leidimo metai | 2023 |
| Leidėjas | Fireflash Records |
| Plokštelės kodas | FF015V |
| Šalis | Germany |
| Plokštelės stovis | M |
| Viršelio stovis | M |
| Žanras | METAL |
| Stilius | Metal |
| Formatas | LP |
| Laikmena | Vinyl |
| Stovis | Nauja |
| Išmatavimai | 34 × 34 × 3 cm |
| Svoris | 0,500 kg |
Prekes pristatome į visus Lietuvos miestus
35,00 € 28,00 €
Liko 1
ALP13318M
Taip pat - jeigu norite gauti papildomų Jūsų užsakomos prekės nuotraukų bei pageidaujate, kad sąskaitą Jums atsiųstų mūsų vadybininkas,
Dėl nurodytų klausimų užpildykite žemiau esančią formą.
Kontaktinė forma
Atlikėjas: Master’s Call
Albumas: A Journey For The Damned
Leidimo metai: 2023
Leidėjas: Fireflash Records
Plokštelės kodas: FF015V
Parduotuvės kodas: ALP13318M
Šalis: Germany
Formatas: LP
Plokštelės stovis (plokštelė/viršelis): M/M
Kaina: 35 €
P.S. Still Sealed; Red / Blue Marble
Panašūs produktai
Vinilinės plokštelės
Liko 1
Vinilinės plokštelės
Liko 1
Vinilinės plokštelės
Середина Дороги = Middle Of The Road – 1975 – Твидл-Ди, Твидл-Да
Liko 1
Vinilinės plokštelės
Liko 1
Vinilinės plokštelės
Liko 1
Vinilinės plokštelės
Liko 1
Vinilinės plokštelės
Liko 1
Vinilinės plokštelės
Tone Norum & Tommy Nilsson – 1987 – My Summer With You [Maxi]
Liko 1
Vinilinės plokštelės
Liko 1
Vinilinės plokštelės
Liko 1
Vinilinės plokštelės
Peter En Zijn Rockets – 1973 – Angeline (M’n Blonde Sexmachine)
Liko 1
Vinilinės plokštelės
Liko 1













