Vinilo plokštelė A Taste Of Honey – 1982 – We’ve Got The Groove [Maxi]
A Taste Of Honey – 1982 – We’ve Got The Groove [Maxi]
| Atlikėjas | A Taste Of Honey |
|---|---|
| Albumas | We've Got The Groove |
| Leidimo metai | 1982 |
| Leidėjas | Capitol Records |
| Plokštelės kodas | 1A 062Z-86565 |
| Šalis | Netherlands |
| Plokštelės stovis | G+ |
| Viršelio stovis | G+ |
| Žanras | POP |
| Stilius | Soul, funk |
| Formatas | Maxi |
| Laikmena | Vinyl |
| Stovis | Naudota |
| Išmatavimai | 34 × 34 × 3 cm |
| Svoris | 0,5 kg |
Prekes pristatome į visus Lietuvos miestus
5,00 € 4,00 €
Liko 1
ALP21707P
Taip pat - jeigu norite gauti papildomų Jūsų užsakomos prekės nuotraukų bei pageidaujate, kad sąskaitą Jums atsiųstų mūsų vadybininkas,
Dėl nurodytų klausimų užpildykite žemiau esančią formą.

![ALP21707P_1773756795 A Taste Of Honey – 1982 – We’ve Got The Groove [Maxi]](https://antiknews.lt/wp-content/uploads/2026/03/ALP21707P_1773756795.jpeg)











