Žalvarinės miniatiūrinės Švč. Mergelės Marijos statulėlės 2 vnt. komplektas.
Žalvarinės mini Švč. Mergelės Marijos statulėlės 2 vnt. kompl. 1×2,5×5 cm
| Būklė | Geros būklės |
|---|---|
| Šalis | France |
| Medžiaga | Žalvaris |
| Metai | 1980 |
| Tipas | Skulptūra / statula |
| Papildoma informacija | Didesnė statulėlė 1x2,5x5 cm, mažesnė statulėlė 1x2,5x4,5 cm. |
| Išmatavimai | 1 × 2,5 × 5 cm |
| Svoris | 0,071 kg |
Prekes pristatome į visus Lietuvos miestus
10,00 € 8,00 €
Liko 2
HK1432
Taip pat - jeigu norite gauti papildomų Jūsų užsakomos prekės nuotraukų bei pageidaujate, kad sąskaitą Jums atsiųstų mūsų vadybininkas,
Dėl nurodytų klausimų užpildykite žemiau esančią formą.





























