Porcelianiniai Arzberg Hutschenreuther Gruppe sriubos indas 300 ml su lėkšte 2 vnt. komplektas.
Porcelianiniai Arzberg Hutschenreuther Gruppe sriubos indas 300 ml su lėkšte 2 vnt. kompl.
| Būklė | Geros būklės |
|---|---|
| Šalis | Germany |
| Medžiaga | Porcelianas |
| Metai | 1970 |
| Indo rūšis | Serviravimo dubuo |
| Produktą sudaro | 1 vnt. lėkštė 16,5x16,5x2 cm, 1 vnt. sriubos indas 300 ml 10x14,5x6 cm. |
| Išmatavimai | 16,5 × 16,5 × 6,5 cm |
| Svoris | 0,4 kg |
Prekes pristatome į visus Lietuvos miestus
12,00 € 9,60 €
Liko 3
HK1383
Taip pat - jeigu norite gauti papildomų Jūsų užsakomos prekės nuotraukų bei pageidaujate, kad sąskaitą Jums atsiųstų mūsų vadybininkas,
Dėl nurodytų klausimų užpildykite žemiau esančią formą.





























