Bauhaus stiliaus krėslas.
Bauhaus stiliaus krėslas 56x52x83 cm, 48 cm
| Būklė | Geros būklės |
|---|---|
| Šalis | France |
| Baldo rūšis | Originalas |
| Baldo stilius | Bauhaus |
| Metai | 2010 |
| Papildoma informacija | Yra įspaudimas ant sėdimosios dalies., Sėdimosios dalies aukštis 48 cm |
| Medžiaga | eko oda, Metalas |
| Išmatavimai | 56 × 52 × 83 cm |
| Svoris | 7 kg |
Prekes pristatome į visus Lietuvos miestus
125,00 €
Liko 2
HM0270
Taip pat - jeigu norite gauti papildomų Jūsų užsakomos prekės nuotraukų bei pageidaujate, kad sąskaitą Jums atsiųstų mūsų vadybininkas,
Dėl nurodytų klausimų užpildykite žemiau esančią formą.



































