Vintažiniai Binocular, Porro prism, Central focusing (BPC) žiūronai su odiniu dėklu.
Vintažiniai Binocular, Porro prism, Central focusing (BPC) žiūronai su odiniu dėklu
| Būklė | Restauruotinas |
|---|---|
| Šalis | USSR |
| Medžiaga | Metalas, Oda, Plastikas, Stiklas, Tekstilė |
| Metai | 1980 |
| Papildoma informacija | Ant dėklo yra pabraižymų. Ant žiūronų yra pabraižymų ir dažų pažeidimų. |
| Produktą sudaro | 1 vnt. dėklas 8x18x13,5 cm, 1 vnt. žiūronai 12,5x15,5x6 cm. |
| Išmatavimai | 8 × 18 × 13,5 cm |
| Svoris | 0,95 kg |
Prekes pristatome į visus Lietuvos miestus
89,00 €
Liko 1
HN2483
Taip pat - jeigu norite gauti papildomų Jūsų užsakomos prekės nuotraukų bei pageidaujate, kad sąskaitą Jums atsiųstų mūsų vadybininkas,
Dėl nurodytų klausimų užpildykite žemiau esančią formą.











































