WMF Art Deco laikotarpio keramikiniai sidabruotu metalu dengti cukrinė ir ąsotėlis 2 vnt. komplektas.
WMF Art Deco laikotarpio keramikiniai sidabruotu metalu dengti cukrinė ir ąsotėlis 2 vnt. komplektas
| Būklė | Geros būklės |
|---|---|
| Šalis | Germany |
| Medžiaga | keramika, Sidabruotas metalas |
| Metai | 1930 |
| Papildoma informacija | Ant abiejų indų matoma sidabro dangos oksidacija. |
| Produktą sudaro | 1 vnt. ąsotėlis 250 ml 7x12x10,5 cm, 1 vnt. cukrinė 200 ml 10x10x9,5 cm. |
| Išmatavimai | 17 × 12 × 10,5 cm |
| Svoris | 0,704 kg |
Prekes pristatome į visus Lietuvos miestus
70,00 €
Liko 1
HN2368
Taip pat - jeigu norite gauti papildomų Jūsų užsakomos prekės nuotraukų bei pageidaujate, kad sąskaitą Jums atsiųstų mūsų vadybininkas,
Dėl nurodytų klausimų užpildykite žemiau esančią formą.



































