Ikonų diptichas.
Ikonų diptichas 1x7x4,5 cm
| Būklė | Geros būklės |
|---|---|
| Šalis | France |
| Medžiaga | Medis, Metalas, Popierius |
| Metai | 1980 |
| Tipas | Paveikslas |
| Papildoma informacija | Pilnai išskleistas 1x7x4,5 cm. Pilnai suskleistas 2x3,5x4,5 cm |
| Išmatavimai | 1 × 7 × 4,5 cm |
| Svoris | 0,016 kg |
Prekes pristatome į visus Lietuvos miestus
4,00 €
Liko 1
HK1321
Taip pat - jeigu norite gauti papildomų Jūsų užsakomos prekės nuotraukų bei pageidaujate, kad sąskaitą Jums atsiųstų mūsų vadybininkas,
Dėl nurodytų klausimų užpildykite žemiau esančią formą.





















