Vinilinė plokštelė Sammy Hagar – 1978 – Loud And Clear
Sammy Hagar – 1978 – Loud And Clear
| Atlikėjas | Sammy Hagar |
|---|---|
| Albumas | Loud And Clear |
| Leidimo metai | 1978 |
| Leidėjas | Capitol Records |
| Plokštelės kodas | 1A 062-86063 |
| Šalis | Netherlands |
| Plokštelės stovis | VG+ |
| Viršelio stovis | G+ |
| Žanras | METAL |
| Stilius | Metal |
| Formatas | LP |
| Laikmena | Vinyl |
| Stovis | Naudota |
| Išmatavimai | 33 × 33 cm |
| Svoris | 0,5 kg |
Prekes pristatome į visus Lietuvos miestus
14,00 €
Liko 1
ALP7208M
Taip pat - jeigu norite gauti papildomų Jūsų užsakomos prekės nuotraukų bei pageidaujate, kad sąskaitą Jums atsiųstų mūsų vadybininkas,
Dėl nurodytų klausimų užpildykite žemiau esančią formą.
Kontaktinė forma
Kategorijos: 12" plokštelės, Metal, Vinilinės plokštelės
Atlikėjas: Sammy Hagar
Albumas: Loud And Clear
Leidimo metai: 1978
Leidėjas: Capitol Records
Plokštelės kodas: 1A 062-86063
Parduotuvės kodas: ALP7208M
Šalis: Netherlands
Formatas: LP
Plokštelės stovis (plokštelė/viršelis): VG+/G+
Kaina: 14 €
Panašūs produktai
Vinilinės plokštelės
Tone Norum & Tommy Nilsson – 1987 – My Summer With You [Maxi]
11,00 €
Liko 1
Išmatavimai: 34 x 34 x 3 cm
Prekės kodas: ALP0065












