Atlikėjas: Weirdo + Co
Albumas: Count Me Out
Leidimo metai: 2017
Leidėjas: Not On Label (Weirdo + Co Self-released)
Plokštelės kodas: none
Parduotuvės kodas: ALP1185
Šalis: UK
Formatas: 7″
Plokštelės stovis (plokštelė/viršelis): M/M
Kaina: 5 €
| Atlikėjas | Weirdo + Co |
|---|---|
| Albumas | Count Me Out |
| Leidimo metai | 2017 |
| Leidėjas | Not On Label |
| Plokštelės kodas | none |
| Šalis | UK |
| Plokštelės stovis | M |
| Viršelio stovis | M |
| Žanras | ROCK |
| Stilius | Rock |
| Formatas | 7" |
| Laikmena | Vinyl |
| Išmatavimai | 34 × 34 × 3 cm |
| Svoris | 0,5 kg |
Prekes pristatome į visus Lietuvos miestus
5,00 € 4,00 €
Liko 1
ALP1185
Taip pat - jeigu norite gauti papildomų Jūsų užsakomos prekės nuotraukų bei pageidaujate, kad sąskaitą Jums atsiųstų mūsų vadybininkas,
Dėl nurodytų klausimų užpildykite žemiau esančią formą.