Atlikėjas: The Steve Miller Band
Albumas: Give It Up
Leidimo metai: 1982
Leidėjas: Mercury
Plokštelės kodas: 6000 887
Parduotuvės kodas: ALP1172
Šalis: Netherlands
Formatas: 7″
Plokštelės stovis (plokštelė/viršelis): M/VG
Kaina: 5 €
| Atlikėjas | Steve Miller Band, The |
|---|---|
| Albumas | Give It Up |
| Leidimo metai | 1982 |
| Leidėjas | Mercury |
| Plokštelės kodas | 6000 887 |
| Šalis | Netherlands |
| Plokštelės stovis | M |
| Viršelio stovis | VG |
| Žanras | ROCK |
| Stilius | Rock |
| Formatas | 7" |
| Laikmena | Vinyl |
| Išmatavimai | 34 × 34 × 3 cm |
| Svoris | 0,5 kg |
Prekes pristatome į visus Lietuvos miestus
5,00 €
Liko 1
ALP1172
Taip pat - jeigu norite gauti papildomų Jūsų užsakomos prekės nuotraukų bei pageidaujate, kad sąskaitą Jums atsiųstų mūsų vadybininkas,
Dėl nurodytų klausimų užpildykite žemiau esančią formą.