Atlikėjas: Tomas Ledin
Albumas: En Samlingsmix 1990
Leidimo metai: 1990
Leidėjas: The Record Station
Plokštelės kodas: TATI 47
Parduotuvės kodas: ALP1265
Šalis: Sweden
Formatas: 7″
Plokštelės stovis (plokštelė/viršelis): NM/NM
Kaina: 3 €
| Atlikėjas | Tomas Ledin |
|---|---|
| Albumas | En Samlingsmix 1990 |
| Leidimo metai | 1990 |
| Leidėjas | The Record Station |
| Plokštelės kodas | TATI 47 |
| Šalis | Sweden |
| Plokštelės stovis | NM |
| Viršelio stovis | NM |
| Žanras | ROCK |
| Stilius | Rock |
| Formatas | 7" |
| Laikmena | Vinyl |
| Išmatavimai | 34 × 34 × 3 cm |
| Svoris | 0,5 kg |
Prekes pristatome į visus Lietuvos miestus
3,00 €
Liko 1
ALP1265
Taip pat - jeigu norite gauti papildomų Jūsų užsakomos prekės nuotraukų bei pageidaujate, kad sąskaitą Jums atsiųstų mūsų vadybininkas,
Dėl nurodytų klausimų užpildykite žemiau esančią formą.